INFORMACJE:

 

 

 

 

Drodzy Studenci, Drogie Studentki!

 

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału w V edycji Wolontariatu Koleżeńskiego “Mary i Max” - programu wspierającego młodzież i dorosłych z autyzmem i zespołem Aspergera.

 

W ramach programu przez 8 miesięcy będziesz spotykał/spotykała się z wolontariuszem/wolontariuszką dopasowaną do Ciebie pod względem wieku, zainteresowań i miejsca zamieszkania. Spotkania mają charakter nieformalny - możecie spędzać czas jak chcecie, np. na aktywnościach kulturalnych, sportowych czy towarzyskich. Aby je urozmaicić, przygotowaliśmy ofertę voucherów i wejściówek (do kin, kawiarni, teatrów czy muzeów) dostępną dla wszystkich par biorących udział w programie. Przez cały czas trwania projektu wspierał Was będzie profesjonalny opiekun-psycholog.

 

Warunkiem wzięcia udziału w projekcie jest posiadanie diagnozy zaburzeń ze spektrum autyzmu i aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności.

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia zgłoszenia na stronie: https://wolontariatkolezenski.pl/o-projekcie/zglos-sie/

Odezwiemy się w ciągu kilku tygodni i zaprosimy Was na spotkanie rekrutacyjne, w trakcie którego my dowiemy się więcej o Was, a Wy o projekcie!

 

W razie jakichkolwiek pytań piszcie na adres mailowy: kontakt@maryimax.pl lub malgorzata.krawczyk@maryimax.pl

 

Do zobaczenia!